Catering dla firm

Podczas ważnych spotkań biznesowych niezwykle istotna jest również oprawa gastronomiczna. Długie szkolenia czy konferencje wzmagają apetyt. Nie jest tajemnicą, że głód przeszkadza w koncentracji, pracy oraz myśleniu. Dlatego warto zadbać o odpowiedni harmonogram przerw, w trakcie których serwowane będą pyszne przekąski oraz napoje. O szczegóły zadba nasza firma cateringowa.

Oferowany przez nas catering dla firm to zarówno tzw. przerwy kawowe, jak i przerwy lunchowe oraz brunchowe. Proponujemy również śniadania biznesowe w formie szwedzkiego stołu bądź też specjalnych, małych kanapek. A podczas codziennej pracy sprawdzą się posiłki regeneracyjne, które nie tylko zaspokoją głód, ale też dodadzą energii i przywrócą zapał do pracy.

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne bywają preferencje kulinarne naszych klientów. Dlatego stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem (telefoniczny lub mailowy) celem poznania oczekiwań i preferowanych smaków. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować ofertę cateringu dla firm spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Układając menu, uwzględniamy przede wszystkim preferencje klienta, budżet oraz liczbę gości/pracowników. W przypadku szczególnych wymagań (np. dieta bezglutenowa, bezmięsna, itp.) prosimy o wcześniejszą informację, co pozwoli nam skomponować specjalne menu. Dokładamy wszelkich starań, by zadbać o podniebienia naszych klientów, jak i ich gości, pracowników oraz partnerów biznesowych. Co więcej, zapewniamy dowóz zamówionych potraw i napojów we wskazane miejsce na terenie Trójmiasta.